Astro za sto

Astro za sto

Zeptejte se na jednu otázku a získáte písemnou odpověď.

Jak to funguje ?

1. Emailem zašlete text otázky, prosím stručně, konkrétně a výstižně. Do předmětu zprávy pro příjemce emailu napište, prosím text:
ASTRO ZA STO Vaše jméno a přijmení.

2. Platbu 100Kč, proveďte na můj účet, který Vám co nejdříve zašlu. Bez platby předem odpověď nebude vypracována. Do zprávy pro příjemce napište opět stejný text jako do předmětu emailu, tedy opět:
ASTRO ZA STO Vaše jméno a příjmení.


3. Je NUTNÉ k textu otázky uvést Vaše datum, čas, a místo narození. V případě otázky týkající se partnerského vztahu i údaje o partnerovi / partnerce. Pokud se ptáte na někoho jiného, např. Vaše dítě, není třeba uvádět Vaše osobní údaje, pouze údaje narození dítěte. Čas narození je opravdu třeba znát co nepřesněji, na tom především záleží kvalita odpovědi. Po obdržení platby, Vám v nejbližší možné době pošlu vypracovanou odpověď. Odpověď bude obsahovat psaný text bez grafu horoskopu. Podmínky pro vypracování odpovědi "Astro za sto"

Otázka může obsahovat pouze jedno konkrétní téma, např:
  • Zajímá mě partnerský vztah s panem X ...
  • Chci změnit práci, rozhoduji se mezi několika možnostmi ...
  • Jaký typ studia nebo vzdělání je nejvhodnější pro ... mně, potomka ...
  • Chci podniknout dlouhodobou cestu do zahraničí, nevím jestli je právě teď vhodná doba ...


K vypracování odpovědi můžu použít jako zpřesňující i automatickou kresbu nebo další techniky.


Více témat v jedné otázce, otázky související s diagnostikou nemocí, otázky na délku života - smrt, ať už Vaši nebo kohokoliv jiného NEBUDOU ZODPOVĚZENY.


Věštby typu: "Za dva týdny poznáte Vašeho životního partnera se kterým budete šťastná až do konce života" ... rovněž neprovádím.


ASTRO ZA STO jako jednorázovou odpověď, provádím pouze písemně přes email. Není možná telefonicky ani v rámci osobní konzultace. Osobní konzultace trvá min. 1h - cca 2h.


Pokud Vás zajímá více otázek najednou, napište mi, prosím, email nebo zavolejte a domluvíme se.

ASTRO ZA STO je služba určená výhradně pro zodpovězení JEDNÉ OTÁZKY.