Astrologie

Planety, čas a souvislosti

Vše v našem světě se odehrává v časových cyklech ...

Astrologie je nauka o vzájemných vztazích vesmíru a člověka nebo jiné bytosti na Zemi narozené, v cyklech času. Planety popisují kvalitu, způsob události, typ energie jaký v situaci působí a časový cyklus dodává těmto kvalitám řád. Základní situací každé živé bytosti je její narození a od této události se odvíjí vše ostatní. Astrologie je mapa a my jsme cestovatelé nebo turisté, kteří chtějí dojít k cíli - naplněnému, harmonickému životu.

Pro vytvoření a výklad horoskopu je nutné znát co nejpřesnější čas narození a místo narození.
Prosím, pokud neznáte svůj přesný čas narození nebo v případě partnerského horoskopu ani Váš/e partner/ka, tak si jej zjistěte buď v kartě u Vašeho obvodního lékaře nebo na krajské matrice. Na stránkách státní správy je seznam matrik. Každý si musí zjistit čas narození sám za sebe, osobní údaje jiného člověka Vám úřad nevydá. Platí se administrativní poplatek.

https://www.statnisprava.cz/rstsp/slovnik.nsf/i/matricni_doklady

Bez znalosti alespoň přibližného času narození ztrácí astrologická konzultace téměř smysl.

Jako astrolog Vám nabízím osobní konzultace nebo písemné výklady :

- osobního horoskopu
možnosti uplatnění v životě, obecné předpoklady pro zaměstnání, jak přistupovat ke vztahům, kde jsou Vaše silná a slabá místa, na co je třeba se zaměřit, abyste prožili plnohodnotný život, osudové nasměrování, osobní chrakteristiky, kde máte bod Štěstí, v čem spočívá Vaše osudové výzva, ve které oblasti života máte nejvíc energie, jak a kde - v čem jste tvořiví, kde byste měli "zářit" a kde naopak nemáte moc energie ...

- partnerského horoskopu                                                                                                               předpoklady pro společné soužití, soulad a porozumění s partnerem/partnerkou, třecí plochy mezi partnery, vzájemná přitažlivost, souhra nebo napětí mezi vámi ... Doplňuji automatickou kresbou zaměřenou na konkrétní energetické vazby mezi partnery - jak si rozumíte např. v oblastech tvoření společného domova - bydlení, z hlediska praktické spolupráce, duchovně ...

- časových horoskopů                                                                                                            

když Vás čeká něco důležitého - rozhodnutí, nová práce, stěhování ... když chcete jít dál a nevíte přesně jakým směrem ... A kdy ? .... za pár hodin, za dva dny, na týden, na měsíc, na čtvrt roku, na rok, za xx let ...

- výpočet plodných dní pro pravděpodobné otěhotnění (1x za měsíc, na rok od data zadání)

Písemně, osobně, metoda MUDr. Jonáše. U každého z těchto pravděpodobných měsíčních termínů je nutné posoudit aktuální postavení planet. Příznivé postavení dalších planet se nevyskytuje u všech termínů početí. Což může vést k neúspěšnému nebo problémovému vývoji dítěte od samého početí.

Moje nabídka zahrnuje i tzv. astrologii horární, což je odvětví astrologie, které pracuje s horoskopem dotazu. Horoskop se vypočítá pro okamžik a místo, kdy se s dotazem seznámí astrolog, popřípadě je možné dodat vlastní přesný čas otázky, kdy Vás napadla. Okamžik, kdy člověka začne zajímat určité téma, v sobě zpravidla obsahuje i odpověď na otázku která se v souvislosti s danou problematikou vyskytla. Proto, pokud se Vám podaří opravdu přesně zaznamenat čas otázky, prosím, pošlete mi i tento Váš čas a místo.

Např. Po nějakém čase randění s novou "Láskou" začnete pociťovat, že není vše, jak jste si představovali a v určitém okamžiku Vás napadne - je slečna, paní, pan ... opravdu ten/ta pravý/á ? A právě to je okamžik klíčového momentu pro výpočet horoskopu dotazu na perspektivu vztahu.   Nebo: Chcete například prodat auto, ale nevíte, jestli je právě teď už vhodná doba, třeba budete muset pár týdnů být nějaký čas bez auta a přitom jej potřebujete - vynoří se otázka: Mám prodat auto teď nebo mám ještě počkat ?                                                                                                          Různé otázky týkající se koupi, prodeje nemovitostí, spolupráce s konkrétním člověkem - podnikání s někým, výběru odborníka - právníka, makléře  ... etc.                  

Všechny písemné horoskopy ode mne jsou vypracovány osobně, pro Vás jako konkrétního člověka. Nedostanete žádný počítačový výpis z astrologického programu nebo spoustu astrologických termínů ve kterých se ztratíte ... kromě toho jsem vám v případě nejasností výkladu k dispozici na telefonu nebo mailu.