O mně

Vzhledem k tomu, že jsem se narodil ve znamení Panny a má životní výzva v horoskopu ukazuje, že se mám stát sám sebou a současně při tom pomáhat druhým ... není náhodou, že se věnuji pomoci druhým a technikám nebo metodám, které lidem pomáhají a dodávají novou energii.

Na přelomu 80 a 90let mě oslovily psychologické vědy a grafologie. Absolvoval jsem dvouleté studum psychologie a grafologie v Praze u tehdy vznikající České grafologické komory, zakončené závěrečnými zkouškami. Při studiu grafologie jsem se seznámil s dalšími směry, především základy analytické psychologie C.G. Junga a získal více dalších informací, které mě pak dále postupně nasměrovaly k astrologii.

Během získávání zkušeností s grafologií a testem kresby stromu jsem si začal uvědomovat širší rozměr bytí člověka než pouze psychologický, a ten jsem našel v astrologii. Po prvních praktických zkušenostech s výkladem horoskopu jsem v letech 1996 - 1998 absolvoval kurz transpersonální astrologie u pana Pavla Turnovského a začal vykonávat vlastní astrologickou praxi.

V r. 1999 se mi spontánně otevřela schopnost automatické kresby. A vhledy do minulých životů ...

V r. 2004 jsem dokončil poslední, mistrovský a učitelský stupeň zasvěcení tradičního Reiki Usui Shiki Ryoho u paní která se dnes jmenuje Taisha Tauma. Energie Reiki se od té doby stala nedílnou součást mého života. Její aplikace pomohla mě i jiným za což jsem s láskou a pokorou  vděčný.

Zpočátku jsem neměl velkou důvěru k práci s kyvadlem, ale od r. 2004 jsem se začal o tuto  techniku více zajímat a zjistil, že lze dosáhnout zajímavých výsledků. Začal jsem metodou LSVJ. Pak jsem v letech 2006/7 absolvoval kurz techniky Spiritual Response Therapy 1. a 2. u paní PhDr. Magdalény Lautnerové.

Dalším krokem na mé cestě byly kurzy Dornovy metody u paní Zuzany Prouzové v r. 2006 a kurz Bowenovy masáže u pana Dr. Michela B. Boudjaoui rovněž v r. 2006. V současné době už žádné druhy masáží ani jiných, na fyzický kontakt s tělem klienta zaměřených terapií, NEPROVÁDÍM.

Technika Kvantového Doteku Matrixu 1., kurz který jsem absolvoval u Pavla Vondráška v Ostravě,  mi ukázala další souvislosti a možnosti stále se otevírajícího stavu lidského vědomí.

Děkuji Vám, že jste navštívili mé stránky a pokud se rozhodnete pro mou podporu, radu nebo pomoc v jakékoliv sféře Vašeho života, těším se na Vás :)

Jiří Jablonický